KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9816435
nr 981 6435
Kjell Leander Engström
(1914-1979), Sverige
Akvarell, Kjell Leander Engström (1914-1979), Signerad, fjällandskap, 20x24
Kjell Leander Engström, född 1914, död 1979, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:24:59
100 kr
200 kr
Kjell Leander Engström
Läs mer om Kjell Leander Engström